• Προτυπο Γυμνάσιο Πατρών

• .

Copyright 2021 - Πρότυπο Γυμνάσιο Πατρών

Βραβευμένοι eTwinner του σχολείου μας

Αξιολόγηση Χρήστη: 1 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Awarded eTwinner-Βραβευμένοι eTwinner του σχολείου μας

Awarded eTwinner

eTwinning

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

etw

είναι η κοινότητα των σχολείων της Ευρώπης

Προσφέρει μία πλατφόρμα για το προσωπικό (εκπαιδευτικούς, διευθυντές, βιβλιοθηκάριους, κ.λ.π.) που εργάζεται σε σχολεία των συμμετεχόντων Eυρωπαϊκών χωρών, για να επικοινωνούν, να συνεργάζονται, να διεξάγουν έργα, να μοιράζονται και, με λίγα λόγια, να αισθάνονται και να αποτελούν μέρος της πιο συναρπαστικής κοινότητας μάθησης.

Γίνετε μέλος της κοινότητας του eTwinning

e-twinning

Το eTwinning είναι η κοινότητα των σχολείων της Ευρώπης

eeee

comedia dell arte - e-twinning

Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Στο e-twinning που υλοποιήθηκε συνεργαστήκαμε μα σχολεία από την Ελλάδα το 9ο το 11ο Γυμνάσιο Πατρών, και το Λύκειο Καβάλας, και από το εξωτερικό: Κύπρο, Ιταλία, Σερβία.

eeee